•  
  •  
  • Home
  • /Oglasna deska
  • /PONOVNO VELIK USPEH EKIPE GK EAGLE-BRNIK V MIDAM POKALNEM TEKMOVANJU 2018

PONOVNO VELIK USPEH EKIPE GK EAGLE-BRNIK V MIDAM POKALNEM TEKMOVANJU 2018

V nedeljo se je s finalom v Arboretumu zaključilo letošnje najmočnejše amatersko tekmovanje v golfu v Sloveniji in sicer MIDAM pokalno tekmovanje GZS. Po šestih kolih rednega dela je bila naša ekipa na 1. mestu. Na finalu prvih štirih ekip v Arboretumu sta se za končno zmago v bruto konkurenci pomerili ekipi GK Eagle in GK Arboretum. Domačini so v dramatičnem boju zmagali in tako preprečili tretjo zaporedno zmago naših orlov. GK Eagle je bil namreč absolutni zmagovalec lige tako leta 2016 kot 2017. Tudi 2. mesto je zelo lep uspeh in ČESTITAMO 12 članski ekipi za vrhunsko zastopanje kluba na najvišjem nivoju. Uspeh kluba so pa dopolnili še Mitja Reinhart z zmago v bruto konkurenci posameznikov, Luka Zaplotnik z drugim mestom in Dejan Marič s tretjim mestom.

Na fotografijah: Ekipa GK EAGLE, zmagovalci med posamezniki, skupna fotografija ekip Eagle-a in Arboretuma.